Tak je to tady zase

27. října 2017 v 18:29 | Cerity
Oukej.
Je to tady zase.

Několik let (4 roky a cca 2 měsíce) jsem si dala od veškerého blogování a sdílení svých myšlenek světu pohov. Samozřejmě když nepočítám nějaké slohovky ve škole, kterých jsme za celé 4 roky na střední psali požehnaně. Ale to pořád bylo sdílení mých myšlenek jenom jednomu člověku. Češtinářce. No oukej, někdy nám téma zadala v hodině se slovy: "máte na to 20 minut, potom mi přečtete co máte," a my to museli číst před celou třídou. No upřímně... Do třídy nás chodilo 30. Ale průměrný počet idí ve třídě se pohyboval okolo 10. Takže sdílet vaše myšlenky svým deseti spolužákům a jedné učitelce... To nebyla žádná tragédie.

No popravdě si myslím, že těch 10 spolůžáků bylo moje největší publikum. A ani tady se to nezmění.
Návštěvnost tohohle blogu tipuju tak na 1 člověka denně- mě. A vlastně mi to tak vyhovuje.

Tenhle blog bude sloužit jako můj deník. Doslova. Takže ono je možná nakonec dobře, že to nikdo nebude číst.
Ačkoliv musím počítat taky s tím, že by se k tomu někdo dostal. Jako třeba mamka, segra, nebo třeba lidi, o kterých tady taky budu psát. A přesně z toho důvodu mám v plánu měnit jména. Všech. Mě, rodičů, sestry, kamarádů, mých přítelů i kolegů v práci. Dokonce i mých zvířat, když o nich tady bude zmínka.
Ale nebojte. Vy, co mě znáte osobně, tak vám určitě dojde, kdo jsem i přes mou přezdívku, a především o kom to zrovna píšu. Zvlášť pokud se bude jednat o vás, a vy se v tom sami poznáte.

Co bych chtěla na závěr tohohle úvodu říct- určitě nic z toho, co tady napíšu neslouží k urážení, potápění, ani ztrapňování daného člověka. Je to jenom vyprvění mýma očima. Jak si to pamatuju a jaké pocity to ve mě zanechalo. A to bez servítek a tak jak to opravdu bylo. Teda... Jak to bylo z mého pohledu.
Jsem názoru, že vždycky jsou 3 druhy pravdy. První pravda je osoby A. Druhá pravda je od osoby B. A třetí pravda, je ta opravdová, pravdivá.

Já tady budu vyprávět svoji pravdu. Takže v případě, že se v tom opravdu někdo z vás najde a nebudete s tím souhlasit, tak se omlouvám, ale tohle je čistě můj pohled, který já prostě nezměním. Konec konců, pokud by se někdo cítil ukřivděný- každý z vás máte možnost si založit svůj vlastní blog, kde budete prezentovat tu svou verzi.

Díky za pozornost u prvního příspěvku.

mrs. cerity
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama